2018-10-15, pirmadienis, 19:09.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:02, leidžiasi 18:31, dienos ilgumas 10:29.

Agnieška- tarptautinio konkurso laureatė

2018-03-20, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Agnieška- tarptautinio konkurso laureatė

Vaizduojamoji dailė — puikus užsiėmimas ir būsimiems ir tiems, kurie tiesiog siekia lavinti vaizduotę, išreikšti save, svajoti, kurti, originaliai mąstyti ir improvizuoti. Kiekvienas vaiko kūrinėlis — tai įvairiomis grafinėmis bei tapybos priemonėmis išreikštas tikrasis jo „aš“.

 


Daug šilumos Raseinių kultūros centro dailės studijos vaikai sudėjo piešdami kalėdinius atvirukus. Tai neliko be atsako. Pagaliau sulaukėme geros žinios iš tarptautinio piešinių konkurso.

 

Dailės studijos mokinei Agnieškai Aukštakytei ir vėl nusišypsojo sėkmė. Šį kartą ji  1-4 klasių grupėje laimėjo trečiąją vietą tarptautiniame kalėdinių atvirukų konkurse. Tai puikus jaunosios menininkės įvertinimas.


Tarptautiniame   konkurse dalyvavo per 600 mokinių iš Maskvos, Punsko bei Lietuvos miestų: Ignalinos, Alytaus, Birštono, Jurbarko, Kaišiadorių, Kėdainių, Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Panevėžio, Pasvalio, Raseinių, Rumšiškių, Šiaulių, Šilutės, Švenčionių, Tauragės, Trakų, Ukmergės, Utenos, Vilkaviškio, Vilniaus, Žiežmarių.


Agnieška labai džiaugiasi savo laimėjimu Tarptautiniame piešinių konkurse. Ji jau yra respublikinių vaikų ir mokinių piešinių konkursų „Lietuvos paukščiai“, „Apšerkšniję mūsų žiemos“, „Angelo žinia“ diplomantė.
Linkime Agnieškai ir toliau kurti bei laimėti prizines vietas piešinių konkursuose.

 


Raseinių kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė.
 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144