2020-10-26, pirmadienis, 14:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:25, leidžiasi 17:04, dienos ilgumas 9:39.

A. Bautronis: ačiū už tikėjimą ir pasitikėjimą manimi (1)

2019-03-06, paskelbė TS-LKD Raseinių skyrius
A. Bautronis: ačiū už tikėjimą ir pasitikėjimą manimi

Mieli kraštiečiai, nuoširdžiai dėkoju Jums už pasitikėjimą savivaldos rinkimuose, kurie man, kaip kandidatui į Raseinių rajono savivaldybės merus, dar nesibaigė. Pirmo turo rinkimų rezultatai parodė, kad apie tai, ką kalbėjome visą rinkimų laikotarpį – sąžiningumą, naujumą, atvirumą – Jums ir visam mūsų rajonui yra artima ir reikalinga. Tai puikus įrodymas, kad einame teisingu keliu – tiesos, padorumo, atvirumo, sąžiningumo ir naujovių keliu.

 


Dėkoju Jums, kad patikėjote manimi pirmame rinkimų ture ir savo balsais parodėte tokį didelį pasitikėjimą manimi – jauniausiu kandidatu. Jūsų išreikštas pasitikėjimas drąsina žengti į antrą rinkimų turą dar tvirčiau, jau žinant didelį Jūsų palaikymą. Pasitikiu Jumis, brangūs kraštiečiai.

 


Rajono ateitis, nepaisant politinių skirtumų, priklausymo judėjimui ar partijai, – visų mūsų atsakomybė. Todėl nesvarbu, kokie Jūsų politiniai įsitikinimai, kviečiu ir toliau pasitikėti manimi ir kartu žengti toliau. Jūs visi esate mano komanda, bendražygiai ir bičiuliai. Kviečiu antrame rinkimų ture palaikyti mano kandidatūrą. Eikime kartu kurti, o ne griauti, kviesti, o ne vyti, tobulėti, o ne stagnuoti, kalbėti, o ne įsakinėti – kurti mūsų visų gerovę kartu. Aš tikiu Jumis ir kviečiu patikėti manimi antrame rinkimų ture.

 


Kandidatas į Raseinių rajono savivaldybės merus Andrius BAUTRONIS

 

Politinė reklama,  bus apmokėta iš TS-Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių skyriaus rinkimų sąskaitos. S.Nr 2019/03/05-01-II

 

 

 


 

 
 
Contact form

 

Babatronis 2019-03-07 14:25:44 IP: 86.38.157.228

galetu papasakoti kaip sudaryta busimoji "kulicija" ir koks postas pazadetas didziausiam padlaizunui?Kaip ten Andrejau?Socdemai jus ir galimai valstieciai?Tai kaip cia dabar balsuoti kai jus viena chebra?Kovotojau uz ideja papasakok tautai kiek kainuoja opiumas liaudziai?

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990