2020-10-26, pirmadienis, 15:06.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:25, leidžiasi 17:04, dienos ilgumas 9:39.
Idėk skelbimą nemokamai

TESORA- Metalo detektoriai už patrauklią kainą

Skelbimo galiojimo data pasibaigusi.
TESORA- Metalo detektoriai už patrauklią kainą
Pavasaris ne už kalnų, atrask kas seniai pamesta !!!
TESORA - specializuotų parduotuvių tinklą turinti įmonė, Lietuvoje atstovaujanti garsiausius metalo ieškiklių gamintojus, turinti daugiau nei 40 metalo detektorių ekspoziciją, bei daugybę aksesuarų ir atsarginių detalių metalo ieškikliams, tarpsezonio proga skelbia loteriją*.

Parduotuvėse – Šiauliuose (pramonės g. 17 B) ir Kaune (taikos pr. 141) rasite platų žinomiausių metalo ieškiklių gamintojų (XP, Minelab, Makro Nokta, Fisher, Rutus, Nel, Mars) produkcijos pasirinkimą. Apsilankykite pas mus ir išbandykite jums patikusį detektorių, o jei jis Jums pirmas - mes padėsime Jums išsirinkti prietaisą atitinkantį Jūsų norus ir galimybes. Prekes galima užsisakyti ir internetu, adresu: www.metalodetektoriai.lt (Galimybė atsiimti siuntą iš paštomato arba per 1 dieną kurjeris nemokamai pristatys prekę į Jūsų namus perkant už 100 ir daugiau eur.).

Pasirinkę mus galite tikėtis įsigyti prekę už patrauklią kainą ir būti ramūs, kad įsigijote originalią prekę, kuriai teikiamas ilgalaikis ir kokybiškas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.
Atvykite į mūsų parduotuvę ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Galimybė pirkti prekes grynais, pavedimu arba išsimokėtinai (SB lizingas teikiamas pačioje parduotuvėje ar patiems internetu perkant www.metalodetektoriai.lt).
FACEBOOK grupė - Perku metalo detektorių - PMD

Laukiame Jūsų.

*Loterijos taisyklės:
Pagrindinis prizas – Nokta Makro Anfibio metalo detektorius! Papildomi prizai: vienas Nokta Makro Simplex metalo detektorius, du Nokta Makro pinpointeriai, 5 dovanų kuponai 50 eurų sumai ir 2 dovanų kuponai 100 eurų sumai.
https://metalodetektoriai.lt/index.php?route=extension/d_blog_module/post&post_id=8
Loterijoje dalyvauja veiksnūs Lietuvos respublikos piliečiai, kurių amžius daugiau nei 18m.
Loterijoje dalyvauja tik fiziniai asmenys.
Už kiekvienus 200Eur išleistus fizinėje metalo detektorių parduotuvėje, dalyvis gauna 1 loterijos bilietą.
arba už kiekvienus 400Eur išleistus elektroninėje parduotuvėje, dalyvis gauna 1 loterijos bilietą.
Pavyzdžiui pirkdami prekę už 1100Eur fizinėje parduotuvėje gausite 5 bilietus, elektroninėje - 2 bilietus. Pasipildę prekių iki 1200Eur, fizinėje parduotuvėje gausite 6 bilietus, elektroninėje - 3.
Skaičiuojama bendra vienos sąskaitos prekių suma, todėl sumą galima pasididinti iki reikiamos.
Keleto skirtingų pirkimo sąskaitų sumos nesumuojamos.
Prekių suma ir pirkimų skaičius nėra ribojamas. Kuo didesnę sumą išleisite vieno pirkimo metu, tuo jūsų šansai laimėti bus didesni.
Prizus atsiimti gali tik pirkęs prekes asmuo (bilieto Nr. yra įrašytas į sąskaitą - faktūrą), pateikęs asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir laimingąjį skaičių.
Loterija vyksta iki 2020 metų vasario 29 d. 14:00 val. (šeštadienis). Iškart, pasibaigus loterijos laikui, vyks ir laimingų bilietų traukimas dalyvaujant visiems susirinkusiems adresu Šiauliai, Pramonės g. 17B, prekybos centro NIC konferencijų salėje.

Kaina: 159 €

Vardas: TESORA

Miestas:  Kita

El. p. adresas: siauliai@metalodetektoriai.lt

Tel. numeris: 869699299

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990